Hepta Design Audio zal op 24 en 25 september aanwezig zijn op de X-fi Audioshow in Veldhoven. Het bedrijf zal in kamer 34 samen met Temporal Coherence zijn nieuwste speakerset laten zien. Bovendien kan je luisteren wat de Orator in huis heeft.
Op X-fi kan je gaan kijken naar 50 deelnemers die stuk voor stuk nieuwe apparatuur laten zien. Tijdens de show in Veldhoven zal ook het Nederlandse Hepta Design aanwezig zijn. Ze zullen daar hun nieuwste speaker tonen, de Sublimis Orator. Het gaat om een kast van een vloerstaander die gebruikmaakt van het basreflex principe. De Sublimis Orator gebruikt een 28 mm Illuminator tweeter die zorgt voor de hoge tonen. Daarnaast zien we voor de middentonen een driver met zware magneet en een stijve aluminium conus. De Sublimis Orator werkt binnen een frequentiebereik van 38 Hz tot 40 kHz en heeft een nominale impedantie van 8 Ohm.
Je zal de Sublimis Orator aan het werk kunnen zien in kamer 34 op X-fi. Daar zal Hepta Design Audio samenwerken met het even Nederlandse Temporal Coherence. Die tweede zal zijn stuur- en eindversterker combinatie ter beschikking stellen voor de high end Sublimis Orator, samen met kabels van QS Audio. Je zal elk uur ongeveer een twintigtal minuten kunnen luisteren naar het geluid van de Sublimis Orator. Ga dus zeker een kijkje nemen tijdens 24 en 25 september.