Op 24 november zal The Chord Company een demonstratie geven in Alpha High End Brasschaat. Daar zal manager Doug Trybulec het merk zijn nieuwste producten voorstellen.
Alpha High End waagt zich wel vaker aan een demonstratie. Het mooie aan de zaak is dat die audioshows altijd perfect in orde zijn. Alpha zet dan ook wel vaker leuke producten in de spotlights, zoals vorig jaar met de Blade 2 van KEF. Ditmaal is het echter de beurt aan The Chord Company, waar manager Doug Trybulec aanwezig zal zijn om de nieuwste line-up aan kabels voor te stellen. Dat gaat van (voornamelijk) analoge tot digitale aansluitingen. Zo zal je in Alpha het effect van een goede kabel kunnen horen.
Belangrijk is de nieuwste aanwinst van The Chord Company, de Chordmusic. Het gaat om een high end kabel die dezelfde structuur van vorig vlaggenschip, Sarum, bezit. Zo kan je een Super Aray geleider configuratie en PTFE plugs. Daarnaast mogen we ook de Shawcan niet vergeten, welke de nieuwe hoofdtelefoonkabel is van de fabrikant. Alpha zal deze twee zeker met plezier demonstreren op 24 november. Het evenement is voor iedereen toegankelijk, dus schrijf het zeker in je agenda. De demonstratie zal doorgaan vanaf 19:00.