Digitaal, actief en hoge resolutie! Met de nieuwe Focus XD serie introduceert de Deens high-end luidsprekerspecialist Dynaudio de volgende generatie high-end systemen: actief, digitaal en met een hoge resolutie tot 24 bit/192 kHz.
De Focus XD serie bestaat uit een compact model, de 200 en een tweetal vloerstaanders, de 400 en de 600. Net als bij de Dynaudio Xeo is alleen nog een muziekbron nodig om de set compleet te maken. Het digitale muzieksignaal wordt draadloos en zonder verlies van de bron naar de luidspreker gezonden, zonder dat er analoge omzetting noodzakelijk is. In de luidsprekers zitten zeer krachtige digitale versterkers, een high-performance DSP en een eigen digitale volumeregeling. Daarmee is de Focus XD ideaal voor de moderne muziekluisteraars.
Iedere Focus XD heeft een eigen digitale ingang (75 ohm coax) en een analoge ingang (RCA). De digitale aansluiting gebruikt u indien u met de hoogste resolutie 24/192 wilt afspelen. De draadloze Hub maakt het mogelijk om na een software upgrade muziek tot 24/96 af te spelen en biedt u daarmee optimale vrijheid voor het plaatsen van de luidsprekers zonder verbindende kabels.
Op de Hub kunnen meerdere digitale (coaxiaal, optisch en USB) en twee analoge bronnen worden aangesloten. Door de multi-room eigenschappen kunt u vanuit een Hub meerdere ruimtes met een Focus XD van muziek.