Metrum Acoustics zal binnenkort op X-fi aanwezig zijn. Daar zullen ze een heel assortiment aan DACs en hoofdtelefoonversterkers tonen aan de bezoekers. Daarnaast brengen ze ook een aanbieding voor de Musette en Menuet.
Het Nederlandse Metrum Acoustics zal eind september afzakken naar Veldhoven. Ze zullen participeren op de X-fi Audioshow en komen met een hele resem aan DACs en hoofdtelefoonversterkers vanuit verschillende prijsklassen. Hetgeen toestellen van Metrum zo speciaal maakt is hun keuze voor non-oversampling chip. De chip zal je bovendien vinden in de twee producten die het bedrijf in de aanbieding heeft tijdens het evenement. Dit zijn de Menuet en Musette DAC. Ze zullen verkrijgbaar zijn voor respectievelijk €2.995 en €995.
De Menuet gebruikt een viertal R2R ladder modules in combinatie met onze “forward correction technologie”. Daarnaast dient de Menuet als minder dure optie voor het vlaggenschip van Metrum Acoustics, de Pavane. Het apparaat biedt bovendien een sampling rate van 384 kHz. De Musette daarentegen is nog een trede naar beneden en biedt net iets mindere prestaties dan de Menuet. De DAC is qua opzet net hetzelfde, maar biedt slechts 100 dB kanaalscheiding in plaats van de 120 van het duurdere model. Je kan het hele assortiment van Metrum Acoustics bekijken tijdens X-fi, en wie weet neem je wel een DAC mee naar huis na de beurs.